Māklinieku radīti studiju plānotāju dizaini 2021/2022

Esam gandarīti, ka jau gadiem sniedzam iespēju jaunajiem māksliniekiem radīt plānotāju vāku dizainus. Tādejādi tiek ne vien sniegta iespēja māksliniekiem izpausties, bet arī veidota papildus vērtība mūsu produktiem, jo mākslinieku dizaini ir vērtība – mākslas darbs, ko var paņemt somā. Katrs no tiem slēpj īpašas idejas. Šogad veidotie mākslinieku dizaini rotā 5 studiju plānotājus – gan a5, gan kabatas izmēra.

Dizaina autore – Lelde Golubeva

Dizains veidots, iedvesmojoties no vārpu laukiem, kad tie zeltaini mirdz saulrietā. Zeltainā vārpu krāsa simbolizē dabas bagātību un gaišumu, rosinot vienmēr priecāties par to kas mums jau ir, atgādinot pat tumsā ieraudzīt zelta maliņu. Vārpu līgošanās un stiepšanās uz augšu simbolizē neatlaidīgu tiekšanos uz saviem mērķiem, pat tad, ja ceļš sagādā grūtības un nemaz nav tik taisns kā gribētos.

Šis dizains ir atgādinājums par dabas skaistumu un mūsu piederību tai. Katram dabā ir kaut kas mīļš: dzīvnieks, zieds, koks vai stihija. Tas ir cilvēku iztēles un fantāzijas lidojuma risinājums, aicinājums doties pie dabas un katrā mazumiņā ieraudzīt skaisto.

Dizaina “Ar mīlestību – Par sapņiem” autore – Liene Jēkabsone

Šis dizains mudina uz dažādām domām, piemēram: “Vai zināji, ka naktī rodas vislabākās idejas? Reizēm arī trakākās! Un kāpēc lai šajā nakts stundā debesis nebūtu koši rozā? Sapņaini un saldi rozā? Ieklausies savā sirdī un pieraksti tās kaut nakts vidū, kad zvaigznes ir visspožākās un sapņi – vissaldākie!”

Dizains aicina būt brīvam savās idejās, sapņos un domās!

Dizaina autore – Ieva Marta Gintere

Dizainā attēlotās saulespuķes ir kā mācību gada vēstneses. Tās, stalti slejoties pāri citiem ziediem, parāda, ka spēj augt arī ar tik smagiem ziediem. Tieši šī saulespuķe ir pumpurā, kas parāda, ka sekos kaut kas jauns un skaists. 

Dizains kalpo kā aicinājums tiekties pēc saviem mērķiem gluži tāpat kā saulespuķe tiecas pret sauli.

Dizaina Autore – Evija Zviedre.

Dizains liek atsaukt atmiņā siltās vasaras naktis, pļavu, saullēktu gaidot, ar ieslēgtām auto vai motocikla gaismām. Priekšā neaptveramus plašumusi, kur pavisam drīz melni pelēko smilgu vietā iznirs ziedoša pļava, zaļi lapojoši krūmāji.

Pēc tumsas vienmēr nāks gaisma, pēc nakts – vienmēr rīts.

Dizaina autore – Kitija Mirončuka

Dizainā izmantoti īrisi, jo tie ir ne tikai skaisti ziedi, bet arī krāšņuma simbols, t.i., īrisu ziedu nosaukums ir pārņemts no grieķu vārda “varavīksne”. Bet kas vislabāk simbolizēs varavīksni, ja ne kosmosa krāsas un zvaigžņotais plašums.

Īrisa ziedi ir melnbalti, lai ne vien izceltu īrisu ziedlapiņu tekstūru un sarežģītos tīklojumus, bet arī ļautu katram pašam izlemt, kādā krāsā jābūt šim ziedam. Šajā gadījumā grafiskie elementi ir viskrāšņākie, jo tie atstāj vietu iztēlei un atklāj, ka zieds ir ne tikai tā krāsa (jo katrs zieds var būt dažnedažādās krāsās), bet arī detaļas.

Sniegtās dizainu asociācijas un nozīme ir iedvesmas radīšanai. Papildus katra autora iemiesotajai idejai un nozīmei, ikkatrs var saskatīt arī ko sev svarīgu, ir vien jāieskatās katrā dizainā rūpīgi vai tieši otrādi – jāizvēlas impulsīvi, paļaujoties uz pirmajām sajūtām.


Facebook


Instagram

Labdien!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Pielāgot izvēli