BALTS papīrlietu ražošana

Ar papīrlietu ražošanu nodarbojamies jau kopš 1998. gada – teju ceturtdaļu gadsimta, tāpēc vēlamies pastāstīt par ražošanas procesu un dažādajām iespējām, ko nodrošinām.

Pateicoties ilgstošajai darbībai plānotāju un kalendāru izstrādē, esam uzkrājuši lielu pieredzi un, realizējot klientu idejas taustāmos produktos, ieteiksim labākos risinājumus un nodrošināsim nemainīgi augstu kvalitāti.

Plānotāju iespiešana un iesiešana Jelgavas Tipogrāfijā

Viss ražošanas cikls tiek nodrošināts zem viena jumta. Pēc produktu drukas Jelgavas Tipogrāfijā, BALTS darbnīcā Jelgavā notiek produktu tālāka apstrāde un pielāgošana klienta vēlmēm – ielīmētas papīra kabatiņas, veikti uzspiedumi, uzlikti stūrīši un veikti citi roku darbi, kas piešķir produktiem autentiskumu un raksturu.

Pateicoties tam, ka liela daļa darbu tiek veikta ar rokām, spēsim būt elastīgi un pielāgoties jūsu vēlmēm. Īpašu popularitāti ir iemantojusi viena eksemplāra personalizācija, ko nodrošinām visiem e-veikala pircējiem – iegādājoties plānotāju vai piezīmju grāmatu, var norādīt vēlamo uzdruku un jau pēc pāris dienām saņem personalizēto produktu.

Video zemāk redzama uzdrukas veikšana ar folijprinteri, kuras lielākā priekšrocība ir iespēja variēt un veikt apdruku pat vienam eksemplāram.

Papildus viena eksemplāra personalizēšanai iespējams pielāgot plānotājus arī uzņēmumiem – uzspiest uzņēmuma logo ar klišeju, uzlikt vēlamās krāsas stūrīšus vai ielīmēt klienta izvēlētu grāmatzīmi. 

Video redzama uzdrukas veikšana ar klišeju. Klišeja ir speciāli izveidota pēc klienta vēlmēm un sniedz iespēju uzdrukāt uzņēmuma logo, vēlamo attēlu reljefā un citus dizaina elementus.

Stūrīšu uzlikšana ir mazāk pazīstama iespēja, taču tā spēj kā aizsargāt produktu no stūru nodilumiem, tā arī papildināt produkta dizainu. 

Rūpējoties par produktu kvalitāti un ilgtspējību, ražošanā izmantojam tikai Eiropas Savienībā ražotus izejmateriālus un FSC sertificētu papīru, kas nozīmē, ka papīra iegūšana netraucē vides dabiskajām funkcijām.

Realizēsim jūsu radošās ieceres no idejas līdz gatavam produktam. Sazinies ar projektu vadītājiem vai lasi vairāk par piedāvātajām iespējām ŠEIT!

Labdien!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Pielāgot izvēli