piezīmju grāmata klade notebook

2021. gada dāvanu ceļvedis

Iepriekšējā bloga rakstā jau stāstījām par dāvanām un to nozīmi, jēgpilnu dāvanu meklēšanas iespējām. Plānotāji un piezīmju grāmatas kļūs par piemērotu un iepriecinošu dāvanu teju jebkuram. Atliek vien izvēlēties saņēmējam atbilstošu produktu, kas, diemžēl, ne vienmēr ir tik vienkāršs uzdevums.

Ikkatrs cilvēks ir individuāls, taču, balstoties uz mūsu pieredzi, esam apkopojuši vispārinājumu par to, kādiem plānotājiem dod priekšroku cilvēki ar kopīgām iezīmēm. Protams, vienmēr pastāv izņēmumi, taču gadījumā, ja cilvēka gaume nav zināma, šis dāvanu ceļvedis nāks talkā!

Vīriešiem, bieži vien, piemeklēt kādu atbilstošu dāvanu ir ļoti grūti, tādēļ labāk pieturēties pie kā ieturēta un vienkrāsaina. Piezīmju grāmata Black ink apburs teju jebkuru ar savu izsmalcināto vienkāršību un neparasti melnajām bloka malām. Par patīkamu papildinājumu kļūs personalizēta uzdruka.

Sievietes ar ātru un aizņemtu ikdienu varētu iecienīt Flex S, kas ir maza piezīmju grāmata gadījumiem, ja straujā ikdienā tā jāpaķer līdzi. Flex L lieliski iederēsies uz darba galda un būs piemērots lielāka apjoma piezīmju veikšanai.

Radošiem cilvēkiem par piemērotu dāvanu kļūs Sketch vai Hard ornament, kas sniegs iespēju brīvi izpausties tukšajās lapās. Šīs piezīmju grāmatas neliks to lietotājus laika rāmjos ar ierobežotu vietu vienai dienai, tādejādi sniedzot iespēju uzlikt uz papīra visu, kas nepieciešams.

Studentiem piemēroti būs QUADRO student un NOVA laika periodam no augusta līdz augustam, lai nebūtu studiju gads jādala divos plānotājos! QUADRO student vietas pietiks ne vien nedēļas plānošanai, bet arī dažādām piezīmēm, jo tām atvēlēta vesela lapa! Plānotāju NOVA būs ērti paņemt līdzi nelielā somā vai pat kabatā!

Sapņotājus noteikti iepriecinās Private plan, kas pilnvērtīgi pildīs plānotāja funkcijas, taču nekādi neierobežos pierakstu apjomā, jo vienai dienai var izdalīt tik lapu, cik nepieciešams.

Digitalizācijas piekritējiem visticamāk plānotājs nav aktuāls, jo viss tiek plānots viedierīcēs. Bet piezīmju bloku, kurā pierakstīt idejas, domas un sajūtas, novērtēs teju katrs, tādēļ skiču bloks Sketch ar melnām lapām un balto zīmuli kļūs par iepriecinošu dāvanu svētkos kā vīrietim, tā arī sievietei.

Krāšņuma piekritējiem piezīmju grāmata ir īpašs veids, kā padarīt savu dienu krāsaināku. Spilgtās DESIGN piezīmju grāmatas ir pieejamas 7 košās un neparastās dizainu variācijās. 

Lai patīkams dāvanu gatavošanas laiks!

Share on facebook
Facebook
Close Menu
Labdien!
Close Panel