Vakance

SIA “BALTS” savu darbību sāka 1998. gadā, kā SIA “BALTA eko”, kas piedāvāja inovatīvus risinājumus plānotāju, piezīmju grāmatu un kalendāru ražošanā. 2005. gadā, sperot stratēģisku soli uzņēmuma attīstībā, tika parakstīts sadarbības līgums ar SIA “JELGAVAS TIPOGRĀFIJA”, kļūstot par tās meitas uzņēmumu.

Mūsu produkcija tiek ražota JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ – vienā no mūsdienīgākajiem un tradīcijām bagātākajiem poligrāfijas uzņēmumiem Baltijā, kas specializējas grāmatu, dienasgrāmatu un kalendāru izgatavošanā.

Mūsu misija ir popularizēt rokrakstīšanas kultūru.

Raksti. Sajūti. Piepildies.

Piesakies pats vai iedrošini draugu atsūtīt CV uz e-pastu darbs@baltspaper.lv līdz 31.01.2023.­

SIA „BALTS”, adrese: Valguma iela 10, Rīga, LV-1048, kā personas datu apstrādes pārzinis saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem normatīvajiem dokumentiem veic personas datu apstrādi iekšējam personāla atlases mērķim. Visa CV un pieteikumā norādītā informācija (t.sk. personas dati) tiks izmantota, tikai lai izvērtētu kandidāta atbilstību konkrētajam amatam darbā  SIA „BALTS”. Kandidāta sniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiek glabāta 12 mēnešus un apstrādāta ar mērķi izvērtēt kandidātu kādai citai vakancei SIA „BALTS”, lai piedāvātu kandidātam iespēju piedalīties citā atlases konkursā. Kandidātam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, paziņojot par to pa e-pastu.

Labdien!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Pielāgot izvēli